?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Is that some kind of trick?

vakara šoks - cik precīzas var būt taro kārtis. tās es palūdzu izlikt kādai Nano dalībniecei, kas bija to darījusi citam cilvēkam.  pārsteidzoši, bet katrs par tēliem pateiktais vārds bija kā naglai uz galvas. pat palīdzēja tos mazliet labāk nodefinēt un saprast situāciju. vēl jo vairāk kauns nepieminēt tirdīšanu par pasauli, kas palīdzēja tikt galā ar dažām neloģiskām lietām, dodot iespēju uzlabot radīto struktūru. 
Mazliet (ekhmm) nu labi ļoti uztraucos par Nano, bet man ir pilnīga pārliecība,ka spēju to paveikt, kaut ar dalītām jūtām. vismaz stāsta vides struktūra ir pabeigta un tēli definēt, bet pārējo noteiks vārdu plūsma un viņu tālākā rīcība un domas. iedvesmai savilkta tik daudz mūzika, ka sāku apdomāt ārējā cietā diska iegādi... vienīgais vads lapītim jāpārbauda,kurš mazliet pasācis čakarēties <_<

un vispār zinātnisko filmu skatīšanās par vajadzīgajiem materiāliem ir ļoti iedvesmojoši - pie manis atnāca "Sapņotāju" ideja par kārtējo apokaliptikso tēmu. šoreiz tā būs pandēmija, bet to atstāšu citai reizei. vismaz anotācija sola man ko interesantu. pagaidām redzu tikai kādu inficētu cilvēku stacijā, kā ievada ainu. arī "Sapņotāji" rada interesi, par ko vienīgā informācija ir, ka tā būs kāda noslēpumaina organizācija, kur iespējams darbojas cilvēki ar pārdabiskām spējām sadarbībā ar militārājām organizācijām,bet tas ir tikai iespējams. liekas tikko arī atradās vieta kāda interesantai persona, kas pieteicās pirms dažām dienām ^^

turpinot par nano - tējas želeja izskatās nav tāds feils, kā sākumā likās, bet to izskatās neņemšu līdz uz tusiņu, toties, par mierinājumu, sev sulu želeja izskatās lieliski. vēl atlikusi pēdējā kārtā un vuala.. kulinārās izvirtības minkas gaumē ^^ un atgādinājums tiem, kas šogad raksta - šogad karojam ar igauņiem vārdu kaujā. zaudētājs paliek mokoties ar apziņu par zaudējumu atlikušos 11 mēnešus :P  nez vai tas attiecas uz tiem, kam ir abu pušu asinis XD
Ja ir interesanti, tad Tējas želeja ir no parastās piparmētru tējas un medus un protams želantīna. tie ir vairāku veidu, tā ka jāvadās pēc instrukcijas, kas otrā pusē teikts, kamēr standarta variantā sanāktu tā :

iejauc želantīnu ar attiecīgo tilpumu škidruma un atstāj ievilkties. tad karsē gandrīz līdz vārīšanās temperatūrai (minka to dara ūdens peldē - kamēr ūdens uzvārās traukā,kurā ir ielikts tilpums ar topošo želeju, ik pa laikam apmaisot). atdzesē, pilda trauciņos un atstāj sažēlēt vēsā cietā. 
brīdinājums ar želantīnu nepārspīlēt. sanāk paciets XD dīvaini grauzt vienu tādu kārtu starp vairākām labi sanākušām :D tāpat der atcerēties, ka tas labi kūst siltumā, un, a ir vēlme gatavot vairākās kārtās, tad katras nākamās kārtas šķidrums ir jaatdzesē līdz istabas temperatūrai ;)

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
rowenny
Oct. 30th, 2010 08:23 pm (UTC)
"Sapņotāji"? Nah, really? Why? Varbūt man vnk šis nosaukums jau šķiet nodrāzts līdz nemaņai, jo ar to saistās viens no maniem pirmajiem uzrakstītajiem stāstiem. Bet ideja intriģē.

Un veiksmi Nano!!!
lakstiigala
Nov. 3rd, 2010 02:56 am (UTC)
vot kaut kā tieši tāds tās organizācijas nosaukums trāpīja pa pieri XD un biedri rādās tur ir visdažādākie sākot no parastiem zīlniekiem līdz īstiem medijiem, bet lai tas paliek citai reizei. vēlāk visu sasaistīšu kā nākas.

Un tev tāpat ^^
( 2 comments — Leave a comment )